Praktisch

Afwezigheid melden

Elke afwezigheid dient gemeld te worden aan je leerkrachten.

Afwezigheden en lesverplaatsingen

Controleer hier of je les doorgaat.

Afwezigheden

Geen afwezigheden.

Lesverplaatsingen [17]

[1/17] COOMAN Sebastiaan

De lessen Saxofoon te Drongen van Woensdag 27/03 van 13u30-16u30 zijn verplaatst naar Vrijdag 19/04 van 16u30-19u30.

[2/17] DE MAESENEER Tim

De lessen Koper van Woensdag 17/04 van 14u-20u zijn verplaatst naar Zaterdag 02/03 van 15u-17u en naar Zaterdag 09/03 van 9u-11u in Evergem.

[3/17] DE MAESENEER Tim

De lessen Koper van Donderdag 18/04 van 14u-20u zijn verplaatst naar Zaterdag 09/03 van 11u-17u in Evergem.

[4/17] DHONDT Mieke

De lessen Zang en Muzieklab+ van Donderdag 28/03 van 16u-20u zijn verplaatst naar Vrijdag 26/04; Zang van 16u-19u in D109, Muzieklab+ van 19u-20u in B102.

[5/17] DHONDT Mieke

De lessen Muzieklab 2.3 jong. + Muzieklab 2.1 volw. van Zaterdag 30/03 van 9u-13u zijn verplaatst naar Vrijdag 19/04: Muzieklab 2.3 van 16u-18u en Muzieklab 2.1 van 18u-20u in B104.

[6/17] GEBRUERS Jolien

De lessen Zang JPR van Maandag 15/04 van 18u-21u zijn verplaatst naar Zaterdag 24/02 van 10u-13u in D000.

[7/17] GEBRUERS Jolien

De lessen Zang JPR van Dinsdag 16/04 van 16u-21u zijn verplaatst naar Zaterdag 03/02 van 9u-14u in D104.

[8/17] LAURET Edmund

De lessen JPR Gitaar en Combo van Donderdag 18/04 van 16u-22u zijn verplaatst naar Dinsdag 16/04 van 16u-19u (D103), van 19u-21u (D112) en van 21u-22u (C104).

[9/17] MAES Helena

De Zang-lessen van Donderdag 26/10 van 15u-22u zijn verplaatst naar Vrijdag 29/03 van 14u-17u en naar Vrijdag 21/06 van 13u30-17u30 in NTB lokaal.

[10/17] SAEY Lien

De lessen Muzieklab 2.1 Jong. + Volw. van Dinsdag 20/02 van 16u-18u/19u30-21u30 zijn verplaatst naar Donderdag 18/04; Jongeren van 16u-18u in B008, Volwassenen van 18u-20u in B007.

[11/17] VERCAUTEREN Naomi

De lessen Folkviool en GM van Dinsdag 19/03 van 17u-22u zijn verplaatst naar Donderdag 18/04 van 15u-20u in 't Toreke.

[12/17] VERMEIRE Reindert

De lessen Storytelling en Woordstudio van Donderdag 28/03 van 19u-22u zijn verplaatst naar Dinsdag 16/04 van 18u30-21u30 in Tinnenpot.

[13/17] VERMEIRE Reindert

De lessen Dramastudio en Speltheater van Dinsdag 16/04 van 16u-18u zijn verplaatst naar Zaterdag 04/05 van 12u-14u in D002.

[14/17] VERMEIRE Reindert

De Theaterlessen van Woensdag 17/04 van 18u-20u zijn verplaatst naar Zaterdag 15/06 van 18u-20u in NTB lokaal.

[15/17] VERMEIRE Reindert

De lessen Storytelling en Woordstudio van Donderdag 18/04 van 19u-22u zijn verplaatst naar Zaterdag 20/04 in Tinnenpot.

[16/17] WESSEL Tomma

Het Robinson Crusoë-ensemble van Donderdag 28/03 van 19u-21u is verplaatst naar Donderdag 18/04 van 19u-21u in D003.

[17/17] WESSEL Tomma

Het Consort 3 van Donderdag 18/04 van 19u-21u is verplaatst naar Maandag 13/05 van 19u-21u in D003.

Deeltijds kunstonderwijs in het hartje van Gent, met afdelingen in Evergem, Drongen en Oostakker. Wij bieden opleidingen in muziek, woord, dans en beeld.

academie gent

Contact

Ondernemingsnummer & BTW

  • RPR Gent - 0267 383 270
  • BTW BE267 383 270